čtvrtek 2. ledna 2014

Novoroční Škrovád

Jak na Nový rok, tak po celý. Toto rčení zní teď na každém rohu, takže zajisté jej není radno podceňovat. Na Nový rok tedy vyrážíme společně s Šárinkou a Hartmikem na Škrovád.
Přijíždíme až kolem druhé hodiny odpoledne a tak nemáme příliš času. Po příchodu pod Kazatelny zdravíme mile vypadající paní s pejskem, která je tak trochu nešťastná, že tu někteří lezci nechávají bordel. To mě dost mrzí a ujišťujeme ji, že tu po sobě vše uklidíme. 
Po úvodním rozlezu jdu zkusit Pastora 7B+/C. Hned na začátku mě udiví nově objevený (vykopaný) stup, to mě nepřijde moc fér. Lezu to tedy bez něho, jak byl boulder původně vylezen. Hned druhým pokusem dolézám těsně před top, ale nějak mi unikla správná kroková sekvence a tak po minutě přeskládávání noh a rukou s bandaskami padám. 

Pastor 7B+/C

Dolez si zkusím samostatně a jen tak tak ho přelouskám, takže jdu raději za roh na Mouchu tse-tse 7A+. Tenhle boulder lezu už asi tři roky a až do tohoto dne odolával. Dnes se mi jej podařilo přelézt na první pokus, takže spokojenost. 
Pokračujeme k Cik caku, kde Šárinka pošle Cik cak 3 a na druhej Hezky lehce 4 a pokračujeme k Marcelovině 7A. Harmik po chvíli posílá, mě pořád kousek chybí. 

Marcelovina 7A

Už se začíná pomalu stmívat a tak jdeme na poslední zastávku, kterou je Sarajevo. Hartmik se nějak rozjel a na flash přelézá Hvězdu pěticípou 7A+. Já zkouším Hale blba, ale nula. 
Už není vidět na stupy, takže pro dnešek konec. Avšak pro tento rok teprve začátek. :)

Žádné komentáře:

Okomentovat